Про групу

  

     UCC Group - багатогалузеве об'єднання комерційних компаній, що реалізують бізнес-ініціативи як в Україні, так і за кордоном.
Історія діяльності нашої Групи нараховує понад 25 років. Починаючи з 1991 року ми змогли зміцнити і розвинути підприємство, провівши його ефективну диверсифікацію і успішно переносячи виклики епохи.
    Послідовним кроком у розвитку нашого бізнесу стало заснування у 2005 році UCC Group в якості торгівельного агента хімічних підприємств країн колишнього СРСР. Поширивши досвід роботи як на азійські, так і на європейські ринки, ми не зупинилися на досягнутому і продовжуємо впевнений рух вперед, інвестуючи в ряд нових і перспективних напрямків.
    Ми прагнемо до того, щоб стати однією з ключових торговельно-виробничих груп України і активізувати позитивні перетворення в економіці нашої країни. Ключ до реалізації цих планів ми бачимо в успішному здійсненні міжнародного співробітництва, а також у відповідальному і сумлінному ставленні до роботи.
    На сьогоднішній день UCC Group веде діяльність в 14 містах, розташованих на територіях 10 держав світу. Наша основна мета полягає не тільки в ефективній взаємодії з партнерами і задоволенні потреб наших клієнтів, але і у сприянні сталому розвитку країни шляхом створення робочих місць та наповнення ринку високоякісною і доступною продукцією.